Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Ptaszkowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna Gryfice

Gryfice(Ptaszkowo + 22 km)

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena 150 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 1001 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kąty

Kąty(Ptaszkowo + 25 km)

120 120 zł1 001 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest, działka rolna z przeznaczeniem pod budowę o powierzchni 1001m2, położona w miejscowości Kąty około 10 km od Goleniowa i 30 km od Szczecina. Do morza.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł800 m² 181,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Goleniowie, przedłużenie ulicy Nowogardzkiej. Prezentowana nieruchomość o pow. 1200 m2, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Troszczyn(Ptaszkowo + 8 km)

197 000 zł1 308 m² 150,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana /z wz / nr ewid. 230/3 o powierzchni 1308 m2 /front 22,4 m , głębokość 58,00 m/. Położona w Troszczynie, gmina Opalenica. W okolicy domy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Imno

Imno(Ptaszkowo + 23 km)

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki w miejscowości Imnie, idealne pod inwestycję przy Żółwiej Błoci z możliwością uzyskania warunków zabudowy, do Goleniowa 10 min, blisko do lotniska, szybki wyjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rzęskowo

Rzęskowo(Ptaszkowo + 22 km)

55 000 zł3 015 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę rolną o powierzchni około 3000m2 pod Gryficami o długim, prostokątnym kształcie. Przyłącza (elektryka, woda).

Szczegóły ogłoszenia

818 152 zł3 165 m² 258,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Inwestycyjna p/u Buk, ul. Zakładowa | Bezpośrednio przy A2 Szukasz idealnego miejsca pod halę, magazyn lub siedzibę firmy? Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki inwestycyjnej w Buku,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Gryfice

Gryfice(Ptaszkowo + 22 km)

239 000 zł3 552 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3552 m2 położone w Borzyszewie na ulicy Rolnej. Działki sąsiadują obok siebie i dla jednej z nich zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Przybiernów

Przybiernów(Ptaszkowo + 18 km)

85 000 zł3 757 m² 21,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Siedliskowo - Budowlana - Okazja Przedmiotem ogłoszenia jest działka rolno - siedliskowa położona zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Przybiernowa. Dobra komunikacja - S 3 - trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowogard

Nowogard(Ptaszkowo + 9 km)

139 710 zł4 657 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 4657 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Ptaszkowo

Ptaszkowo,wielkopolskie

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną w Ptaszkowie k.Grodziska Wlkp. o pow. 1500 m2. Dobra lokalizacja , spokojna okolica. Cena za m2 - 70 zł do negocjacji. Media w okolicy działki,w drodze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij